Blue-Dimension
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Blue-Dimension

Have fun with Blue-Dimension!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hehe..aterizez si eu aici!!^^

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Yume
Membru
Membru
Yume


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 29
Locatia : secret place....my anime world
Data de inscriere : 04/05/2009

Hehe..aterizez si eu aici!!^^ Empty
MesajSubiect: Hehe..aterizez si eu aici!!^^   Hehe..aterizez si eu aici!!^^ EmptyLun Mai 04, 2009 11:23 pm

Heya...numele meu e Mirela...Mire pentru prieteni...sunt din Aiud*boring city*...asa ce sa mai zic..a da...imi plac mult anime-urile cum ar fi:
Bleach
Naruto
Gravtitation
Kaleido Star
Paradise Kiss
FMP
FMP?Fumoffu
HellGirl
Mew-Mew Power
FMA si lista ar putea continua...
Ei bine..personajul meu preferat masculin este Ichigo din Bleach...imi place foarte mult...
Personajul feminin este Rukia...Yoruichi tot din Bleach si Sora din Kaleido Star si mai multe...dar acestea sunt principalele...
Asa... muzica pe care o ascult:
-J-rock
-Rock
-Pop(rar ^^)
-Hip-hop...
Filme: imi plac cele horror..dar si comediile...imi place sa rad...
Carti: nu prea citesc..prefer sa fac altceva..sau mai citesc fic-uri
Ce imi place sa fac: sa desenez...sa ma dau cu rolele, cu bicicleta,cu skatu'...sa pictez icoane...sa navighez pe net...sa ascult muzica.
Cateva lucruri despre mine: Sunt o fire prietenoasa, amabila, sufletista, de incredere, impulsiva...desi am invatat sa ma mai calmez..cred...oricum prefer in ultimu' timp sa nu ma mai arat^^...Sunt desteapta..desi urasc scoala am note bune si merg la olimpiadeT^T nu prea imi plac...oricum daca as avea puteri i-as da FOCCCC!!!
Imi ajut prietenii la nevoie...pot fi o prietena, dar si o dusmanca pe cinste. Cand ma enervez ar fi bine sa nu-mi stea nimeni in cale..*si asta nu o zis-o je...ci prietenii care ma cunosc si care m-o vazut nervoasa...^^*
Now..i hate: sa fiu mintita...sa se profite de mine, dar de obicei imi dau seama mai devreme sau mai tarziu^^", sa fiu copiata. Nu-mi plac prieteni falsi..prefer unul singur, dar adevarat...
Cam atat despre mine...daca mai aveti intrebari nu ezitati sa puneti...
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Hehe..aterizez si eu aici!!^^ Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Hehe..aterizez si eu aici!!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hehe..aterizez si eu aici!!^^   Hehe..aterizez si eu aici!!^^ EmptyMar Mai 05, 2009 10:42 am

Yume-yume welcome here!! Have fun & happ' post chiar daca forumu' e cam inactiv....
Sus In jos
Sinistra
Membru
Membru
Sinistra


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 30
Locatia : somewhere in this world...
Data de inscriere : 23/04/2009

Hehe..aterizez si eu aici!!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hehe..aterizez si eu aici!!^^   Hehe..aterizez si eu aici!!^^ EmptyMar Mai 05, 2009 2:36 pm

Welcome pe forum Yume!!Happy posting and have fun:*:*
Sus In jos
Yume
Membru
Membru
Yume


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 29
Locatia : secret place....my anime world
Data de inscriere : 04/05/2009

Hehe..aterizez si eu aici!!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hehe..aterizez si eu aici!!^^   Hehe..aterizez si eu aici!!^^ EmptyMar Mai 05, 2009 3:26 pm

mersi de welome Yoru-yoru si Sini-sini : ))...
Sus In jos
http://anime4ever.wikiforum.ro
Continut sponsorizat





Hehe..aterizez si eu aici!!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hehe..aterizez si eu aici!!^^   Hehe..aterizez si eu aici!!^^ Empty

Sus In jos
 
Hehe..aterizez si eu aici!!^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue-Dimension :: Forum Project :: Welcome-
Mergi direct la: