Blue-Dimension
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Blue-Dimension

Have fun with Blue-Dimension!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ohayo mina!!Cine mai traieste??

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Amelia

Amelia


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 23/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyMier Iul 23, 2008 9:40 pm

Salut tuturor!!Salza la toti!!Ma numesc Simona ,sunt din craiova si am 12 ani.Invat la "Colegiul National Fratii Buzesti" cea mai bun liceu din orasul meu (fara lauda).Scoala nu prea imi place,tot ce-mi place la scoala e faptu ca ma intalnesc cu colegii mei.Imi plac foarte mult romana si istoria sunt materle mele preferate.Urasc matematica si muzica (pt ca avem o porfa a dracu rau).Sunt o fire amuzanta si vesela mereu ..mai rar sunt trista.Cateodata mai fac si eu greseli si ma cert cu prietenii ,asa e firea mea ce sa fac.Sunt in zodia scorpion..acu creka inatlegeti de ce sunt asa de certareata. Pe viitor as vrea sa devin Egiptolog deoarece ma pasioneaza foarte mult egiptul.Cand la istorie ne preda porfa o lectie despre egipt o retin din clasa fara sa vreau .Logic ca sunt si o mare fana a anime-urilot ,imi plac urmatoarele anime-uri:Klaeiod star(pe primul loc),Bleach,Sos Brigade,Ichigo 100%,Naruto.Fmp,Fma,Fratii nerima Daikon,Gravitation,Death note (asa si asa), One piece,Mew Mew Power ,Trigun etc si etc.In ultimul rand vreau sa va zic k sunt si o mare fana a forumurilor rpg,dar in ultimul timp nu am prea stat pe ele am avut ceva porbleme dar acum revin in forta.Gata si prezentarea mea ..stiu stiu,e imensa.Daca mai aveti intrebari ..le astept
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyMier Iul 23, 2008 10:05 pm

-Eu nu am intrevari.Nu-ti fa griji nu e mare prezentarea e foarte buna!Si foarte frumoasa! Ohayo mina!!Cine mai traieste?? 879915 Welcome in this forum have a sweet posting..multi prieteni si multe postari Ohayo mina!!Cine mai traieste?? 29262 apropo foarte interesant vis ai..imi place Ohayo mina!!Cine mai traieste?? 800608
Ohayo mina!!Cine mai traieste?? WOhayo mina!!Cine mai traieste?? EOhayo mina!!Cine mai traieste?? LOhayo mina!!Cine mai traieste?? COhayo mina!!Cine mai traieste?? OOhayo mina!!Cine mai traieste?? MOhayo mina!!Cine mai traieste?? EOhayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyOhayo mina!!Cine mai traieste?? IOhayo mina!!Cine mai traieste?? NOhayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyOhayo mina!!Cine mai traieste?? TOhayo mina!!Cine mai traieste?? HOhayo mina!!Cine mai traieste?? IOhayo mina!!Cine mai traieste?? SOhayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyOhayo mina!!Cine mai traieste?? FOhayo mina!!Cine mai traieste?? OOhayo mina!!Cine mai traieste?? ROhayo mina!!Cine mai traieste?? UOhayo mina!!Cine mai traieste?? M
Sus In jos
Amelia

Amelia


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 23/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyMier Iul 23, 2008 10:11 pm

Merci de intampinare.Pey..pe mine ma pasioneaza egiptu si as vrea sa devin arheolog de mult mult timp,sper sa imi implinesc acest vis.
Sus In jos
Lina Inverse
Membru
Membru
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 28
Locatia : Zephilia
Data de inscriere : 19/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyMier Iul 23, 2008 10:25 pm

-Eu mai traiesc!!Bine ai venit in forum!!! cheers Have a happy posting and no spam!!!Ma bucur ca mai exista cineva din acest anime!!!O intrebare:Cine ai vrea sa te ucida?
Ohayo mina!!Cine mai traieste?? WOhayo mina!!Cine mai traieste?? EOhayo mina!!Cine mai traieste?? LOhayo mina!!Cine mai traieste?? COhayo mina!!Cine mai traieste?? OOhayo mina!!Cine mai traieste?? MOhayo mina!!Cine mai traieste?? E
Sus In jos
Amelia

Amelia


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 23/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyMier Iul 23, 2008 10:35 pm

Ce intrebare??Normal ca as vrea sa ma omoare Kurama din Yuyu hakusho,sau Kuran din vampire knight sau Zel. Razz
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyMier Iul 23, 2008 10:39 pm

-Hei,nu mi-l furati pe Kurama!! Laughing vreau sa spun ca frumoasa moarte!!! :twisted:Daca mi-ar fi pusa intrebarea asta de alt cineva ar fi asa: Eu as vrea sa mor ucisa....de magia negra sau de cele mai crude arme...si mai ales de Kurama Ohayo mina!!Cine mai traieste?? 78770
Sus In jos
Amelia

Amelia


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 23/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyJoi Iul 24, 2008 9:54 am

Am impresia ca intrebarea asta e inspirata dupa cea a Linei,no?Ca numa ea intreaba cum as vrea sa mor.Nu Lina de pe acest forum.
Sus In jos
Drama Queen
Admin
Drama Queen


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 30
Respectarea regulilor : Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? EmptyJoi Iul 24, 2008 8:39 pm

Bine ai venit....
Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Welcome
postare placuta and no spam
si iarasi mi-a luat-o cineva ininte cu intrebarea Ohayo mina!!Cine mai traieste?? 95538
Sus In jos
http://anzel.ogamewar.com/
Continut sponsorizat





Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina!!Cine mai traieste??   Ohayo mina!!Cine mai traieste?? Empty

Sus In jos
 
Ohayo mina!!Cine mai traieste??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo mina!
» Ohayo za'all!
» Ohayo tuturor!!
» Ohayo!! Kami-sama is here
» Pe cine semeni din YYH?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue-Dimension :: Forum Project :: Welcome-
Mergi direct la: