Blue-Dimension
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Blue-Dimension

Have fun with Blue-Dimension!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 >>Renovari<<

In jos 
AutorMesaj
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : >>Renovari<< Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

>>Renovari<< Empty
MesajSubiect: >>Renovari<<   >>Renovari<< EmptyLun Apr 20, 2009 10:55 pm


Pai dupa cum se vede,am facut noi renovari pentru forum ma gandesc sa-l 'reinviu'.Am schimbat tema,banner-ul/imaginea de la cine e conectat? etc.Sper sa va placa iar in legatura cu RPG-ul,m-am gandit sa-l sterg >.> nu dealta dar nu se posta pe acolo asa ca mi-am zis ca mai bine il sterg.Asa ca din forum semi-rpg a devenit un forum anime.In portal am mai adaugat noi schimbari si voi mai adauga pe parcurs...mda,noi reguli.Am sters unele forumuri care chiar nu le-am vazut rostul la fel si unele topic-ui,iar pe altele le-am mutat la alte categorii corespunzatoare lor.Desemenea s-au atadugat noi categorii si forumuri si am redenumit actualele categorii.Probabi ca veti observa ca v-au scazut posturile asta din cauza ca s-au sters unele topic-uri+forum-uri cum am mai zis,la care bine-inteles intra rpg-ul unde altii au posta mai mult.Cate despre noutati si imbunatatiri se vor mai adauga pe parcurs.Cam atat am avut de spus Ja! ^-^
Sus In jos
 
>>Renovari<<
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue-Dimension :: Forum Project :: Anunțuri-
Mergi direct la: