Blue-Dimension
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Blue-Dimension

Have fun with Blue-Dimension!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerile vizitatorilor

In jos 

Va place forumul?
Da
Parerile vizitatorilor I_vote_lcap0%Parerile vizitatorilor I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu
Parerile vizitatorilor I_vote_lcap0%Parerile vizitatorilor I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 0
 

AutorMesaj
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Parerile vizitatorilor Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Parerile vizitatorilor   Parerile vizitatorilor EmptyLun Iul 21, 2008 1:17 pm

-Ei are cineva vreo parere?si este si un mic sondaj pe care l-am deschis mai sus:dar numai vizitatorii au voie sa voteze!!!Si din moment ce au votat sa isi dea si cu parerea....va rog...
Parerile vizitatorilor Fullme10


Ultima editare efectuata de catre Chidori Kaname in Lun Iul 28, 2008 12:39 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
LexxxA
Vizitator




Parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Parerile vizitatorilor EmptyJoi Iul 24, 2008 12:27 am

Hmmmm......ce sa zic.....forumul ca aspect este de milioane,adica arata super bine insa....stii imaginea forumuluii este suoer insa....unde e titlul e cam prea mare gol...stii daca ai putea lipi inca cateva poze langa aia (adica sa o modifici) si sa o faci lunga,ar arata mai bine zic eu.Dupa cum am mai zis forumul e super insa la categoria rpg nu sunt destule locuri ^_^ dar astea se pot adauga....hmmm.....nu stiu ce sa zic....poate am sa ma inscriu si eu Wink insa nu acum mai incolo Very Happy

Ja ne !
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Parerile vizitatorilor Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Parerile vizitatorilor EmptyJoi Iul 24, 2008 1:16 pm

-Ok multumim pt. parere! Wink si daca te ve inscrie...Arigato! Razz cu logo-ul am incercat sa-l fac mai lung dar problema e ca nu s-a mai aratat imagianea in loc de ea era un "X" si de aceea nam pus alta mai mare.. Neutral dar voi mai incerca.Si cu forumurile la RPG..se vor mai adauga...dar deocamdata le voi lasa asa..pt. a se forma mai multe topicuri.. bounce Multumim pt. parere. Parerile vizitatorilor 274427
Sus In jos
Little R
Vizitator




Parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Parerile vizitatorilor EmptyLun Iul 28, 2008 7:45 pm

Imi place dar daca ai inlocui toata tema ar fi mai dragut. Bannerul e cam simplu. Ai putea sa il latesti si sa ii mai tai umpic din varfuri (inaltime). Ai putea pune si poze dar asa s-ar incarca cam greu forumul...Ar trebui sa mai latesti rpg-ul. Nu cu mult daca nu vrei dar totusi...Poate mai multi membri sau macar acestia sa fie mult mai activi. Ai putea pune si alte emoticoane care sa fie si mai dragute si8 mai sugestive. As avea multe de spus dar ar trebuie sa fac dublu, triplu post si tot nu as termina si nu cred ca ar sta cineva sa citeasca prea mult. Revin! Poate ma si inscriu! Ma mai gandesc! ^_^'
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Parerile vizitatorilor Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Parerile vizitatorilor EmptyLun Iul 28, 2008 7:55 pm

Pai cu banner-ul vom mai vedea....cu emoticoanele(smilyes-urile)eu spun ca sunt deajuns...in legatura cu tema... Neutral nu cred ca avem de gand so schimbam asta ar insemna sa punem forumul in constructie iar..~~"Ar trebui sa schimbam multe cum ar fi:Imaginea de fundal;banner-ul;Bara de voturi;Imaginea de fundal a titlurilor ;Imaginea de fundal a categoriilor (stanga);Imaginea de fundal a categoriilor (dreapta) si multe altele asta pt. a se potrivi(a se asorta una cu alta)...multumim foarte mult pt. parere te asteptam sa te inscri Razz.Si in schmb cu..membrii si eu as fi de aceeasi parere sa fie mult mai activi dar..unii sunt plecati in vacanta...dar sper ca se vor intoarce cu forte mari si vor posta... Rolling Eyes
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerile vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerile vizitatorilor   Parerile vizitatorilor Empty

Sus In jos
 
Parerile vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parerile membrilor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue-Dimension :: Păreri :: Părerile vizitatorilor-
Mergi direct la: