Blue-Dimension
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Blue-Dimension

Have fun with Blue-Dimension!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cel mai frumos personaj al saptaminii

In jos 
2 participan?i

Cel mai frumos user al saptamanii
Chidori Kaname
Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_lcap33%Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Amelia
Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_lcap0%Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Spinzuratoarea Demonilor
Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_lcap0%Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kiske
Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_lcap0%Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Lina Inverse
Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_lcap67%Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Sora Naegino
Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_lcap0%Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Yuuki
Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_lcap0%Cel mai frumos personaj al saptaminii I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Lina Inverse
Membru
Membru
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 29
Locatia : Zephilia
Data de inscriere : 19/07/2008

Cel mai frumos personaj al saptaminii Empty
MesajSubiect: Cel mai frumos personaj al saptaminii   Cel mai frumos personaj al saptaminii EmptyLun Iul 28, 2008 9:44 am

Deci sa hotarim care v-a fi viitorul personaj al saptamanii.Deci sa votam!Atentie!Sondajul are doar 7 zile la dispozitie adica a inceput pe 27 iulie si se termina pe 3 august.Deci la treba!DAr nu spuneti cu cine votati(nu vrem sa se auda conflicte ~~")

P.S: Daca cineva nu e in lista sa-mi spuna sau adminelor.Ok?
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Cel mai frumos personaj al saptaminii Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Cel mai frumos personaj al saptaminii Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai frumos personaj al saptaminii   Cel mai frumos personaj al saptaminii EmptyLun Iul 28, 2008 9:57 am

-Eu am votat...pai se pare ca lipseste Yuuki.Dar am pus-o eu.
Sus In jos
 
Cel mai frumos personaj al saptaminii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat
» Personaj favorit
» Personaj favorit?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue-Dimension :: Fun Zone :: Concursuri-
Mergi direct la: