Blue-Dimension
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Blue-Dimension

Have fun with Blue-Dimension!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intamplari stranii

In jos 
AutorMesaj
Yoruichi
Admin
Yoruichi


Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Respectarea regulilor : Intamplari stranii Rank11-24afb
Data de inscriere : 19/07/2008

Intamplari stranii Empty
MesajSubiect: Intamplari stranii   Intamplari stranii EmptyJoi Apr 23, 2009 10:07 pm

Ei bine vi s-a intamplat vreodata sa patiti ceva straniu?Mie una da,nu doar odata ci de mai multe ori...desi sunt pasionata de lucruri sinistre(neah fantome si chestii din astea)pe moment am simtit teama...dar nu pot sa zic ca m-am speriat de moarte putin ,asa.Sa no mai tot lungesc atata cu 'descrierea' s-a facut ca era vro' 23:00 sau chiar 23:20 in fine,am in spatele meu se afla un dulap care daca te uiti atent vezi cum se reflecta podeau si lucrurile din jur in el ca in oglinda ca sa fac pe inteles(nu ma refer la cat de curat e) si am avut pe mine o bluza care m-am gandit sa o dau jos,ca sa am schimb de ea si cand am dat-o jos de am scuturat-o vad in coltul din dreapta al dulapului,ca un fel de 'mîță' care trece in viteza pe acolo dupa care am clipit si a disparut...am ramas surprinsa pe moment,dar eu cred ca s-a intamplat din cauza oboselii. Iarasi tot asa seara in jur de vre 23:00,trec in graba pe langa usa de la hol si ma uit cu,coada ochiului cum am trecut repede si mi s-a parut ca vad un fel de cap oarecum ciudat.Nici acum nu mi-l pot aminti ....
Sus In jos
 
Intamplari stranii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intamplari haioase in viata de zi cu zi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue-Dimension :: Off Topic :: Discutii-
Mergi direct la: